Džemy Rose Garden > Džemy a Marmelády

Džemy a Marmelády

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7

Kdyby byl někdo náhodou na pochybách, tak já pořád pracuji a i e-shop funguje bez omezení. Jen jsem nechala vypnout (dočasně) Zásilkovnu, aby zavřetím malých výdejen nebylo ohroženo doručení vaší zásilky. Všechny balíčky, které jsem tady ještě měla objednány přes Zásilkovnu, dnes odvezlo DPD a doručí vám je přímo na vaše adresy (na moje náklady). Snad budete doma :-). A jakmile se trochu odpoutám od dobrovolnické práce s šitím roušek atd., vložím do e-shopu snad i ty pomerančové novinky. Buďte zdrávi :-). Jozefína

-------

Džemy a mermelády Jozefíny Růžičkové s vysokým podílem ovoce (výběrové neboli extra džemy) a méně sladké. Bez chemie, bez konzeravntů a barviv. Z kvalitních domácích ingrediencí z ČR a SR (kromě citrusů a koření). Vařeno tradičními postupy, ovoce zpracováno ručně a šetrně.

Domácí ovoce pochází většinou z Lhenicko-chelčické ovocnářské oblasti u Prachatic (švestky, višně, třešně, hrušky, rybíz), z Pošumaví (šípky, bezinky), z Třeboňska (borůvky) nebo z Požitaví na západním Slovensku (meruňky, broskve, bezinky). A jahody z Brozan u Litoměřic.

BIO citrusy nakupuji přímo z rodinné italské farmy na Sicílii z úpatí sopky Etny.
Stránka: 1 2 3 4 5 6 7